HAKKIMIZDA 

Web tasarımı, seo ve reklamcılık sektöründe tüm hizmetlerde güven ve kaliteye önem veriyoruz bu doğrultuda yolumuza devam ediyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ile Türkiye genelinde çok sayıda işletmeye , reklam ve dijital pazarlama alanında ajans hizmetleri veriyoruz. Reklamcılık sektöründe ihtiyaç duyulan tüm alanlarda yeni projeler sunarken en iyi satış sonrası hizmetlerini de profesyonel olarak sunuyoruz.

Misyonumuz

Firmamız, hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren, internet reklamcılığı sektörüne yenilikler katmaya ve sektörün en iyileri arasında olmaya devam ediyor . Web sitelerinin tasarımı, arama motorları optimizasyonları, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama ve bir çok farklı alanda gelişmelerin yakalanabilmesi için tüm yenilikleri takip ediyoruz. Her zaman öncü ve lider olabilmek için tüm araçları profesyonel olarak kullanıyoruz.

Vizyonumuz

Reklamcılık sektörünün güvenilir ve kurumsal markası olarak tüm müşterilerimize eşit yaklaşmayı ve en yüksek kaliteliyi hizmet olarak sunmayı kendimize ilke olarak kabul ediyoruz. Firmaların beklentilerini karşılayabilmek için en etkili ve güncel yöntemleri kullanıyor ve en güvenilir hizmetlerin sunulmasını sağlayacak ortamları oluşturuyoruz. En etkili araçları kullanarak, reklamcılık sektöründe başarının sürdürülebilir olmasını sağlamak önceliklerimiz arasında yer alıyor.

Kurumsal Değerlerimiz

Kurumsal değerler, markamızın önem verdiği ve her zaman ilk sırada tuttuğu kriterlerden birisidir. Dijital pazarlama ve reklam çalışmalarında insana öncelik veriyor, tüm analizlerimizi ona göre yapıyoruz. Reklam süreçlerinin doğru yönetilebilmesi için kullanılacak yöntem ve teknolojilerin doğru belirlenmesine önem veriyoruz. Bu markamızın ve hizmetlerimizin değerini artırıyor.

Müşteri Memnuniyeti

Web hizmetlerinde müşteri memnuniyetini oluşturabilmek için işlem süreçlerinin doğru araçlarla profesyonel olarak yönetilmesi gerekiyor. Sosyal medya yönetimi, Seo ve Web sitesi analizleri gibi farklı alanlarda sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıraya alıyor ve öyle hareket ediyoruz . Hedef kitle analizleri ile geri bildirimlerin yüksek oranlı gerçekleşmesini sağlayacak müşteri memnuniyetimiz üst seviyelerdedir.

Hizmetlerimiz

Dijital pazarlama çözümleri sunan kurumsal bir çözüm ortağı olarak, sektörle ilgili her türlü ve en etkili hizmet seçeneklerini sunuyor ve bunu en etkili şekilde kullanıyoruz. Hizmetlerimizi şu başlıklar altında bulabiliyorsunuz.

 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Web Site Kurulum
 • Seo Anahtar Kelime Analizi
 • Google Harita Konum Kaydı
 • Kurumsal Kimlik Çalışması
 • Google Adwors Reklam Yönetimi
 • Tescilli Logo Tasarımı
 • Kartvizit , Broşür , Fatura , Menü Tasarımları

Tüm hizmetlerimiz müşterilerimize özel olarak tasarlanmakta ve kurumsal olarak güvenilir ve özel olarak sunulmaktadır.


Sık Sorulan Sorular


Seo nedir sorusu için verilen cevap , arama motorlarında web sitesinin sıralamasının daha iyi duruma getirilmesi şeklinde yapılan tanımlar yer alabiliyor. Seo optimizasyonu, web sayfası içeriklerinin arama motorları robotları tarafından daha kolay algılanmasını ve indekslenmesini sağlar. Tüm çalışmalar, Google arama motorunun güncel algoritmalarına göre yapılır. Bunun nedeni, dünya genelinde en çok kullanılan arama motoru olmasıdır. Ren Reklam hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, web tasarımı dahil tüm optimizasyon hizmetlerini tercih edebiliyor.

Google Partner

Google dünyanın en popüler ve en çok kullanılan arama motorudur. Google Adwors ve ayrıcalıklarından faydalanmayı sağlayan hizmet türüdür. Google tarafından, dijital pazarlama ve Google ads uzmanları oluşturulmuştur. Sunulan acente hizmetleri ile firmaların bütçe yönetimlerinin daha kolay ve avantajlı yönetilmesi sağlanıyor. Dijital pazarlama planlamaları yaparken ihtiyacınız olan yöntemleri arama başlar ve hemen bulmayı amaçlarsınız. Web sitesi ve kuruluşunuz için sunulan tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ren Reklam olarak Google Adwors yönetimi ve danışmanlığınızı profesyonel çalışanlarımızla birlikte yapmaktayız.

Satın almış olduğunuz web sitelerinde , tasarım , kurulum , anahtar kelime indexlemeleri , kurumsal kimlik çalışmanız , tescilli logo çalışmanız ve almış olduğunuz tüm hizmetler dahilinde 7 iş günü içerisinde uzman ekibimiz tarafından sizlere teslim edilir .

Web sitemizde e-ticaret vardır. İYZİCO Güvencesi ile kredi-banka kartı ile 3D güvenlik sistemi ile ödeme yapabilirsiniz.  

iletişim kategorinde banka hesap numaralarımızdan havale eft yapabilirsiniz.

Görüşmelerimiz kayıt altına alınmaktadır. 14 gün içerisinde iade taleplerinizde Domain, Hosting, SSL Sertifikası, SEO Çalışmaları ve Tasarım ücretleri düşüldükten sonra kalan bakiyeniz iade edilecektir.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya platformlarında hesap oluşturmak ve yönetmek önemli işlerden birisidir. Ren Reklam  danışmanlık hizmetleri ile sosyal medyanın nasıl yönetilmesi gerektiği ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini gösteriyor. Sosyal medyanın yönetiminde kullanılan yöntemler şöyle sıralanır.

 • Hedef kitle belirlemesi
 • Sayfa içeriklerinin yönetimi
 • Rakip analizlerini yapmak
 • Reklam içerikleri oluşturmak
 • Bölgeye ve işimize uygun içerikler paylaşmak
 • Müşteri portföyümüzü iyi belirlemek ve tanımak

Günümüzde insanlarının büyük bir bölümünün sosyal platformlarda hesap oluşturmuş olması bu alanın doğru yönetilmesi gerektiğini ortaya çıkartıyor. Marka bilinirliğini ya da satış oranlarını artırmak için en iyi reklam yapılacak ortamlardan birisidir. Kurumsal bir destek işletmenizi sosyal medyanın vazgeçilmezi haline getirebilir .