Seo Optimizasyonu

İnternet dünyasında yer almaya başlayan işletmeler hedeflerine daha kolay ulaşmaya başlıyor. Seo hizmet seçenekleri ile web sitelerinin arama motorları üzerindeki etkinliğini artırıyor ve daha kolay bulunması sağlanıyor. Ren Reklam hizmet seçeneklerinden birisi olan arama motoru optimizasyonu ile web sitelerinin arama motorlarında yapılan anahtar kelime aramalarında daha üst sıralarda yer alması sağlanıyor. Ziyaretçiler, arama motorlarında üst sıralarda gösterilen ve daha fazla görünür olan siteleri tercih ediyor..

Seo Optimizasyonu Nedir?

Seo nedir ? arama motorlarında web sitesinin sıralamasının daha iyi duruma getirilmesi şeklinde yapılan tanımlar yer alabiliyor. Seo optimizasyonu, web sayfası içeriklerinin arama motorları tarafından daha kolay algılanmasını ve indekslenmesini sağlar. Tüm çalışmalar, Google arama motorunun güncel algoritmalarına göre yapılır. Bunun nedeni, dünya genelinde en çok kullanılan arama motoru olmasıdır. Ren Reklam hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, web tasarımı dahil tüm optimizasyon hizmetlerini tercih edebiliyor.

Profesyonel Destek Hizmetleri

 etkinliğini artırmak için ücretsiz olarak arama motoru optimizasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Bunu yapabilmek için yeterli bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Daha başarılı sonuçlara ulaşabilmek için Ren Reklam hizmetlerinden faydalanarak profesyonel destek hizmetleri alabilirsiniz. Arama motoru optimizasyon çalışmalarında yapılacak bazı küçük hatalar, ziyaretçi trafiğini artırma yerine azalmasına neden olabilecektir. Bunun için profesyonel destek almak işletmeniz için hayati öneme sahiptir


Google Adwors

Google’ın sağladığı internet reklamcılığı programıdır. Dünyanın en geniş reklam network’üne sahip . İşletmelerin En yüksek oranda geri dönüş aldığı reklam platformudur. Böylesine büyük bir network’e sahip olan Adwords aynı zamanda dijital pazarlama sektörü için vazgeçilmez bir reklam aracı. Bu araç sayesinde yeni müşteriler elde edebilir ve satış ağınızı büyütebilirsiniz. Ayrıca birkaç dakika içerisinde dilediğiniz reklamı istediğiniz hedef kitle için de yayınlayabilirsiniz.

Ads Yönetimi

Rekabet içerisinde olduğunuz rakiplerinizden bir adım önde olmak için ” Google Adwors ” yanınızda . Rekabet trafiği içerisinde bulunduğunuz ve sürekli yenilenen platformda uzman ekibimiz sizlerle . Sizin için bölge analizi , sektörünüzle alakalı yapılan arama analizleri , hedef kitle analizleri , rekabet analizleri , anlık takip ve yönetim ile sizlere profesyonel bir destek sunuyoruz .

Sürekli Büyüyen Pazarda Google’ın Tanınan Yüzü Olarak Kalın


Domain & Hosting

Domain (Alan adı tescili), alan adını satın almaktan ziyade yıllık kiralamayı ifade eder. Bu nedenle domain tescilinin her yıl yenilenmesi gerekir. Domain kayıt işlemini yenilediğiniz sürece alan adının kullanım hakkı sadece sizin olur .

İnternet siteleri de tıpkı gerçek hayattaki yapılar gibi bir arsa üzerine kurulurlar. Bir internet sitesini yayınlamak için gerekli olan sanal arsaya “hosting” adı verilir. İngilizce bir terim olan hosting, Türkçeye “web barındırma alanı” ya da “barındırma alanı” olarak çevrilebilir.

Web Site & Tasarım

Sizler için hazırlıyacağımız spesifik temalarımızla internetteki sıkıcı , basit , karmaşık tasarımlar yerine , yenilikçi anlaşılabilir , özgün , sade ve şık tasarımları sizler için hazır hale getiriyoruz . Bu süreçte uzman ekibimiz gerekli analizler sonucunda sizlerle birlikte işletmenize uygun temayı belirliyor ve özgün içeriğini hazırlıyoruz .

Web Site İşletmenizin İnternete Olan Yansımasıdır


Sosyal Medya Yönetimi

Kişi ya da kurumlar, dijital pazarlama sektöründe yer alabilmek ve kazanç elde edebilmek için çeşitli yöntemleri dener. Ren Reklam  sizleri hedeflerinize daha kolay ulaştırıyor. Pazarlama deneyimlerini geliştirebilmek ve hedef kitle etkileşimlerini oluşturabilmek için tüm dijital fırsatları değerlendiriyor . Sosyal medya yönetimi süreçlerini başarılı sürdürebilmek için profesyonel hizmet almak önemlidir. Bu süreci sizler için biz yönetiyoruz .

Kurumsal Kimlik & Logo Çalışması

Logo, broşür, amblem gibi tasarımlar, kurumsal hizmetlerin en büyük temelleri arasındadır. Ren Reklam  bu hizmetler dışında masaüstü sistemler için reklam, fikir üretme, slogan gibi konularda oldukça kaliteli hizmetler sunmaktadır. Kurumsal ve profesyonel bir kimliğe ihtiyaç duyuyorsanız, bu konularla alakalı olarak yapmanız gereken şey işletmenizi profesyonel ekiplerimizin kontrolüne bırakmaktır.


Konum Harita Kaydı

Google haritalarda yer alarak potansiyel müşterilerinize hemen ulaşmak artık Ren Reklam ile çok kolay ! Türkiye’nin milyonlarca internet kullanıcısına sahip en çok tercih edilen arama motoru Google haritalarında yer alarak dijital dünyadaki pazar payınızı büyütebilir, yüzlerce farklı konumu tek bir işlemle kayıt etmenin konforunu Ren Reklam ile çıkarabilirsiniz. Yüzlerce farklı sektörden binlerce işletmeye Google maps kaydıyla birlikte Yandex haritalar, Swarm haritalar, Foursquare haritalar hizmetlerin de firmanızın tüm haritalarda yer almasını  sunuyor ve tüm harita hesaplarınızı tek bir alandan dilediğiniz gibi takip etmenizi ve istediğiniz değişimleri anlık yapmanızı sağlıyoruz.